Santa Cruz

144999
1450001144999145000
 • stažený soubor (1) Kód: 11383
  Santa Cruz Hightower 2 C 29 R kit
  Skladem (1 ks) Značka: Santa Cruz Záruka: 2 roky

  velikost M

  Santa Cruz Hightower 2 C 29 R kit, je jeden z nejoblíbenějších trail biků tohoto legendárního californského výrobce.Je vybaven VPP odpružením s tlumičem uloženým na spodní rámové trubce. Tento systém vyniká rovnoměrnými schopnostmi absorbovat nárazy v celém rozsahu zdvihu. Santa Cruz Hightower 2 C je se 140 mm zdvihu schopný porvat se s drsnějším terénem, ale zůstává mrštným a dobře ovladatelným i na vyhlazených flowtrailech. Do kopce se žene jako kamzík, opět díky VPP odpružení, které minimalizuje ztráty šlapací síly a zvyšuje přítlak.
  Santa Cruz Hightower 2 C má ve standardní výbavě také flip chip, tedy excentrickou vložku do oka vahadla, který umožňuje dvě úrovně nastavení výšky středu. Ve vyšší poloze má kolo lepší průchodnost terénem. V nižší je zas progresivnější průběh tlumení a chrání tak lépe tlumič před dorazem „kov na kov“.
  A pak je tu tradiční péče o detail a jezdcovo pohodlí. Do hlavního rámového trojúhelníku se v pohodě vejde bidon. Zdokonalené vedení kabelů a hadic přináší lepší řadící výkon, lehčí instalaci a šetří lanka. Spodní trubka má dva plastové chrániče. Jeden v místech, která jsou ohrožena při přepravě na korbě. Druhý pak tradičně na spodku. Gumový chránič zadní stavby pak zcela vymazává jakékoliv rušivé kroky a nechá vás si jízdu vychutnat všemi smysly.
  Na karbonový rám je samozřejmě poskytovaná celoživotní záruka platná pro prvního majitele. Záruka také platí na ložiska zadní stavby. K její aktivaci je třeba registrace na adrese: https://www.santacruzbicycles.com/en-US/bike-registration-form

   

  144 999 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem